A ďalšie darčeky pre každého

Darčeky zo skla

Pekným nápadom na darček je dozaista darček zo skla. Či už hľadáte darček praktický alebo elegantný, pre mužov či ženy, v tomto článku Vám ponúkneme niekoľko tipov.

Pokiaľ neviete aký darček by bol vhodný pre Vašu ženu, či priateľku skúste jej darovať sklenené, či krištáľové ťažítko 3D. Je to vlastne malý sklenený hranol, vnútri ktorého sa nachádza 3D obrázok. Máte na výber ťažítka so znamením zverokruhu, či rôznymi srdciami alebo napríklad ružou. Cena skleneného ťažítka je asi 5 eur, napriek tomu ťažítko vyzerá vkusne a elegantne a dozaista spraví Vašej polovičke radosť. Ak hľadáte skôr praktický darček, kúpte Vašej drahej napríklad sklenenú vázu. Vázy sa predávajú rovnako z číreho ako aj farbeného skla a výber je skutočne široký. Dotiahnite to do úplnej dokonalosti a kúpte do vázy aj obľúbené kvety a úspech u Vašej polovičky máte zaručený.

Pre mužov takisto výber darčeka zo skla nemusí byť žiadna pohroma. Môžte sa poobzerať napríklad po darčekových fľašiach, či ploskačkách. V ponuka sú fľaše s rôznymi vtipnými nápismi, obrázkami alebo blahoželaniami k výročiu a podobne. Cena fliaš je rozličná, zväčša sa však pohybuje od 10 do 20 eur. Určite mužov poteší aj sklenený “pollitrák”. Krígle sa predávajú aj s rôznymi motívmi, takže môžete vybrať svojmu drahému vybrať skutočne čokoľvek. Ďalším vtipným nápadom môže byť napríklad hra piškvorky so štamprlíkmi. Hra pozostáva zo sklenenej plchy 3×3 a deviatich štamprlíkov (označené krížikmi a kolieskami). Tento originálny darček určite poteší a navyše sa predáva zhruba za 10 eur.

Komentáre sú uzavreté.