A ďalšie darčeky pre každého

Darčeky z dreva

Chcete svoje dieťa, známeho či drahú polovičku potešiť originálnym darčekom? Potešte ich darčekom z dreva!

Pokiaľ vyberáte darček pre Vaše dieťa, vyberte mu nejakú originálnu či zábavnú drevenú hračku. Na výber máte množstvo hračiek, ktoré rozvíjajú motoriku a logické myslenie Vašej ratolesti. V ponuke sú napríklad drevené hlavolamy, ktoré sa predávajú v rôznych veľkostiach a obtiažnostiach. Cena drevených sa pohybuje od pár eur, až po niekoľko desiatok eur, v závislosti na veľkosti a prepracovanosti hlavolamu. Tých najmenších dozaista poteší drevné autíčko alebo drevený hojdací koník. Drevené autíčka  a rôzne malé drevené hračky Vás budú stáť tak do 10 eur, drevený hojdací koník Vás vyjde asi na 40 eur. Výhoda drevených hračiek je v ich životnosti, sami máte doma určite ešte nejakú tú hračku z Vášho detstva.

Mužov zas dozaista poteší nejaký vtipný drevený darček. V obchodoch a na internete nájdete určite mnoho inšpirácie. Hlavne v internetových obchodoch sa predáva napríklad drevená kelňa, ktorá má miesto na šesť štamprlíkov a navrchu zvonček, aby Váš muž mohol kamarátov upozorniť, že “už sa to nesie”. Cena takejto kelne sa pohybuje okolo 15 eur, je to však darček s ktorým určite budete mať úspech. Ďalším nápadom, hlavne pre starších mužov môže byť napríklad sada drevených pier v drevenom púzdre, ktorá je elegantná a dozaista poteší každého, kto si potrpí na svojom osobnom štýle.

Pre ženu môže byť veľmi pekným darčekom napríklad drevená truhlička, či šperkovnica, aby si mala kam ukladať svoje poklady. Cena drevených šperkovníc je asi od 10 euro. Niektoré však stoja aj 100 eur, to záleží samozrejme na spracovaní, prevedený a veľkosti šperkovnice.

Komentáre sú uzavreté.